fbpx
 In Blog

Jak połączyć ze sobą kolory, aby wnetrze było piękne i niepowtarzalne. Kilka naszcyh porad i najnowszych trendów designerskich.

W przypadku schodów wewnętrznych na ogół dominuje drewno, ponieważ nie tylko pięknie się prezentuje, ale także nadaje całej aranżacji bardzo ciepłego,niepowtarzalnego charatkeru.

Jeżeli chodzi o wybór gatunku drewna, to kierujemy się przede wszystkim gustem oraz wizją wyglądu naszego wymarzonego „M”. Warto jednak pamiętać o tym, że schody, jak podłoga służą do chodzenia i powinny być wykonane z gatunków twardych dąb, jesion, buk, daje nam to pewność że posłużą wiele lat. Oprócz gatunku, faktury i wzoru równie ważny jest kolor i wykończenie. Istniejące trendy mówią o tym,aby barwa była spójna z innymi elementami drewnianymi np: drzwi, podłogi, okna lub blaty. Przed podjęciem ostatecznej decyzji zapraszamy do naszego biura,w celu zobaczenia kolorystyki i wypożyczenia próbek, aby móc dopasować elementy drewniane.

Schody białe dlaczego nie 🙂

Schody będące kontrastem do podłogi to opcja do wnętrz nowoczesnych, gdzie kompozycja kolorów wysuwa się na pierwszy plan. Bardziej odważni użytkownicy wybiorą całkowity kontrast (ciemna podłoga i białe schody).

Schody to jeden z najważniejszych elementów wystroju każdego wnętrza dlatego w ich projektowaniu i tworzeniu najważniejsze są styl i perfekcja. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi rodzajami nowoczesnych i zarazem ekskluzywnych schodów drewnianych marki JURREX