fbpx

WYJĄTKOWE SCHODY W GLIWICACH

Jako specjaliści działający od wielu lat w branży jesteśmy w stanie zaoferować nowoczesne, bezpieczne rozwiązania do wnętrz . Do każdej usługi podchodzimy z należytym profesjonalizmem, uwzględniając indywidualne potrzeby Klientów. Wykonane przez nas schody są wyjątkowe, wyróżniają się ponadczasowym designem, a jednocześnie są praktyczne. Będą ozdobą każdej przestrzeni. Proponujemy m.in. schody dywanowe, drewniane, schody policzkowe czy półkowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.Nasze dotychczasowe realizacje mogą posłużyć jako inspiracja.

JAKIE SCHODY OFERUJEMY NASZYM KLIENTOM?

SCHODY DYWANOWE / SCHODY DREWNIANE DYWANOWE

Schody drewniane dywanowe to bardzo częsty wybór zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Są minimalistyczne i uniwersalne. Jeśli chodzi o schody dywanowe, nie stosuje się policzków, za to mamy do czynienia ze stopnicami i podstopnicami o tej samej grubości. Do wykonania schodów dywanowych niezbędna jest fachowa wiedza i umiejętności konstrukcyjne.

SCHODY POLICZKOWE

Znakiem rozpoznawczym schodów policzkowych jest solidna konstrukcja drewniana. Stopnie umieszcza się w policzkach nośnych lub belkach, których grubość wynosi 4 centymetry. Policzkowe schody można wykonać zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Nasi specjaliści z ogromną starannością dobierają odpowiedni gatunek drewna, uwzględniając potrzeby klientów. Kolor i wykończenie pasują do przestrzeni.

SCHODY NA BETON

Osoby, które pragną mieć w swoim domu lub mieszkaniu solidne schody wewnętrzne, powinny zainteresować się schodami na beton. Betonowe i drewniane elementy świetnie ze sobą korespondują, dodając nowoczesnego sznytu i elegancji. Dodatkowym atutem jest fakt, że są wysoce bezpieczne i trwałe.

SCHODY PÓŁKOWE

Schody półkowe to bardzo częsty wybór do nowoczesnych wnętrz. Trzeba jednak pamiętać, że tego rodzaju schody są także wymagające. Niezbędna jest pomoc fachowców, którzy ocenią, czy półkowe schody sprawdzą się w przypadku konkretnej ściany. Specjaliści pobiorą również odpowiednie wymiary.

OBSZAR DZIAŁANIA – WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE – GLIWICE

Wierzymy, że z naszej bogatej oferty każdy wybierze odpowiednie schody dla siebie, które będą uzupełnieniem wnętrz mieszkalnych. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas schody cieszyły nie tylko funkcjonalnością, ale także estetyką i ponadczasowym charakterem. Postaw na nowoczesne schody!

OPINIE KLIENTÓW O NASZYCH SCHODACH

„O firmie JURREX mogę napisać wyłącznie pozytywy. Doskonała obsługa, fachowe doradztwo, szeroki wybór produktów. Również montaż przebiegł bez zastrzeżeń. Specjaliści dotrzymali terminów. Czuć, że to firma z ogromnym doświadczeniem.” – Jacek

„Ogromnym plusem jest to, że jest aż tyle rozmaitych wariantów kolorystycznych do wyboru. Można polegać na opiniach ekspertów, jeśli nie wiemy, które konkretnie rozwiązanie sprawdzi się w naszym przypadku. Jeśli zajdzie taka potrzeba, z pewnością ponownie skorzystam z usług.” – Basia

„Bardzo profesjonalna i terminowa firma. Gorąco polecam i dziękuję za przepiękne schody!” – Bartek