fbpx

WYJĄTKOWE SCHODY W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

Od wielu lat nieprzerwanie zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem schodów na zamówienie. Jesteśmy w stanie realizować nawet skomplikowane zlecenia, dbając o potrzeby i pragnienia Klientów. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie, z ogromnym zaangażowaniem, dbając o najmniejszy szczegół. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, które mogą posłużyć jako inspiracja do stworzenia nowych projektów. Proponujemy wewnętrzne schody do domów i mieszkań o różnorodnej stylistyce. Nasze schody są estetyczne, zgodne z normami bezpieczeństwa, ponadczasowe i piękne.

JAKIE NOWOCZESNE SCHODY OFERUJEMY?

SCHODY DYWANOWE / SCHODY DREWNIANE DYWANOWE

Schody dywanowe to bardzo dobry wybór do nowoczesnych i klasycznych przestrzeni. Cieszą się niesłabnącą popularnością wśród miłośników modnych wnętrz. Wybór schodów drewnianych idealnie uzupełni każdą aranżację. Znakiem charakterystycznym schodów drewnianych dywanowych jest brak tzw. policzków, czyli belek nośnych bądź płyt. Nazwa schodów dywanowych ma związek z faktem, iż stopnie oraz podstopnie, które pełnią rolę konstrukcyjną, wyglądają niczym dywan na niewidocznych stopniach.

SCHODY POLICZKOWE

Wybierając maksymalne bezpieczeństwo, warto postawić na schody policzkowe o stabilnej, solidnej konstrukcji. Drewniane stopnie są umieszczone w policzkach nośnych. Wyjątkowy charakter schodów policzkowych podkreśla odpowiedni gatunek drewna. Schody tego typu zajmują niewiele miejsca, więc będą dobrym wyborem nawet w małej przestrzeni.

SCHODY NA BETON

Schody na beton bardzo dobrze współgrają z pozostałymi drewnianymi elementami. Wybierając tego typu schody wewnętrzne, można mieć gwarancję, że wniosą do przestrzeni nutę nowoczesności elegancji. Drewniane schody na beton są bezpieczne i solidne, co jest ich najważniejszą zaletą.

SCHODY PÓŁKOWE

Chcąc postawić na wybór minimalistycznych schodów drewnianych, warto zdecydować się na te schody półkowe. Pojedyncze stopnie wyglądają jakby były zawieszone w powietrzu. Nie są wspierane od dołu, nie ma także konstrukcji, która zajmowałaby miejsce. Schody półkowe mocuje się odpowiednio do ściany nośnej.

OBSZAR DZIAŁANIA – WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE – RUDA ŚLĄSKA

Gwarantujemy wykonanie nowoczesnych schodów w kompleksowy sposób, stawiając na terminowość, sprawną obsługę i fachowe doradztwo. Realizując zlecenia, uwzględniamy przede wszystkim potrzeby i oczekiwania danego Klienta. Oferujemy stylowe schody w wielu wariantach do wyboru. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a nasz zespół składa się ze specjalistów z ogromnym doświadczeniem. Obszarem naszego działania jest województwo śląskie, m.in. Ruda Śląska.

OPINIE KLIENTÓW O NASZYCH SCHODACH

„Schody wykonane bardzo solidnie. Świetnie prezentują się we wnętrzu. Dodatkowym plusem jest profesjonalna obsługa. Polecam!” – Aneta

„Rewelacyjne wykończenie, fachowa, rzetelna obsługa i błyskawiczny montaż. Nie mam absolutnie nic do zarzucenia i szczerze będę polecać.” – Janusz

„Profesjonalna obsługa, pomoc w doborze, terminowe wykonanie, bardzo staranny montaż. Plus za cierpliwość w wyjaśnianiu wszelkich kwestii dotyczących pielęgnacji i użytkowania. Schody prezentują się super, jesteśmy bardzo zadowoleni ze świetnego wyboru.” – Filip