fbpx

WYJĄTKOWE SCHODY W TYCHACH

Nasza firma od lat zajmuje się wykonywaniem schodów na zamówienie. Realizujemy nawet skomplikowane zlecenia, dbając o potrzeby i gust Klientów. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie, z profesjonalizmem, dbając o najmniejszy szczegół. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, które mogą posłużyć jako inspiracja. Proponujemy wewnętrzne schody drewniane do domów i mieszkań o różnorodnej powierzchni. Są estetyczne, zgodne z normami bezpieczeństwa, dopasowane do aranżacji.

JAKIE NOWOCZESNE SCHODY OFERUJEMY?

SCHODY DYWANOWE / SCHODY DREWNIANE DYWANOWE

Schody dywanowe to bardzo częsty wybór do nowoczesnych i klasycznych przestrzeni. Cieszą się popularnością szczególnie wśród wielbicieli stylowych wnętrz. Schody drewniane znakomicie komponują się z każdą aranżacją. Znakiem rozpoznawczym schodów drewnianych dywanowych jest brak tzw. policzków, czyli belek nośnych lub płyt. Nazwa schodów dywanowych ma związek z faktem, iż stopnie i podstopnie, które pełnią rolę konstrukcyjną, wyglądają jak dywan na niewidocznych stopniach. Schody drewniane dywanowe są stabilne, choć ich konstrukcja wygląda delikatnie.

SCHODY POLICZKOWE

Chcąc cieszyć się maksymalnym bezpieczeństwem, warto postawić na schody policzkowe o stabilnej konstrukcji. Drewniane stopnie zostają umieszczone w policzkach nośnych. Z ogromną rozwagą wybiera się odpowiedni gatunek drewna. Dzięki temu policzkowe schody pięknie wyglądają w danej aranżacji. Schody tego typu zajmują niewiele miejsca, więc sprawdzą się nawet w małej przestrzeni.

SCHODY NA BETON

Schody na beton znakomicie współgrają z drewnianymi elementami. Wybierając tego typu schody wewnętrzne, można mieć pewność, że wniosą mnóstwo nowoczesności elegancji do przestrzeni. Drewniane schody na beton są bezpieczne i trwałe, co jest ich najważniejszą zaletą.

SCHODY PÓŁKOWE

Chcąc wybrać minimalistyczne schody drewniane, warto zdecydować się na te półkowe. Pojedyncze stopnie wyglądają jakby wyrastały ze ściany. Nie są wspierane od dołu, nie ma konstrukcji, która zajmowałaby miejsce. Schody półkowe mocowane są do ściany nośnej. Przestrzeń między stopniami jest wolna. Półkowe schody wyglądają niczym zawieszone w powietrzu.

OBSZAR DZIAŁANIA – WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE – TYCHY

Gwarantujemy wykonanie nowoczesnych schodów w kompleksowy sposób. Wszystkie nasze realizacje są estetyczne i unikatowe. Realizując zlecenia, uwzględniamy przede wszystkim potrzeby klienta. Oferujemy nowoczesne schody w wielu wariantach do wyboru. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a nasz zespół to specjaliści z ogromnym doświadczeniem. Obszarem naszego działania jest województwo śląskie, m.in. Tychy.

OPINIE KLIENTÓW O NASZYCH SCHODACH

„Jak najbardziej polecam firmę JURREX. Od początku mogłam liczyć na miły kontakt, fachową poradę i oczywiście wykonanie na najwyższym poziomie. Schody dywanowe prezentują się pięknie.” – Anna

„Jestem pod wrażeniem dbałości o detale przy wykonaniu schodów drewnianych. Świetna robota!” – Roman

„Podobają mi się ciemniejsze drewniane schody i na takie właśnie postawiłem. Po wykonaniu prezentują się naprawdę dobrze. Jestem zadowolony – wszystko zostało zrobione dokładnie tak, jak oczekiwałem, bez niedoróbek.” – Michał