fbpx

WYJĄTKOWE SCHODY W ŻORACH

Oferujemy wyjątkowe schody na wymiar. Do każdej usługi podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, dokładając wszelkich starań, aby wykonane przez nas nowoczesne schody spełniły oczekiwania Klienta. Do wyboru są m.in. drewniane schody, policzkowe, na beton, półkowe, schody dywanowe. To, co wyróżnia schody naszej produkcji to unikatowy charakter, estetyka, zgodność z normami bezpieczeństwa i dopasowanie do danego mieszkania czy domu. Do wyboru jest szeroka gama produktów, dlatego każdy wybierze coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zdjęciami naszych realizacji schodów.

JAKIE SCHODY OFERUJEMY?

SCHODY DYWANOWE / SCHODY DREWNIANE DYWANOWE

Zaletą schodów dywanowych jest ponadczasowy minimalizm. To dlatego mogą znaleźć one zastosowanie dosłownie w każdej przestrzeni. Schody drewniane dywanowe nie mają policzków, lecz stopnice i podstopnice tej samej grubości. Do wykonania schodów dywanowych niezbędna jest fachowa inżynierska wiedza i doświadczenie. Profesjonalista musi również posiadać umiejętności konstrukcyjne, aby wykonać nowoczesne schody dywanowe.

SCHODY POLICZKOWE

Bardzo dobrym rozwiązaniem do klasycznych i nowoczesnych wnętrz są schody policzkowe. Ich znakiem rozpoznawczym jest solidna konstrukcja drewniana. Stopnie umieszcza się w policzkach nośnych lub belkach, których grubość wynosi 4 cm. Z należytą starannością dobiera się odpowiedni gatunek drewna, wykończenie i kolor.

SCHODY NA BETON

Częstym wyborem, jeśli chodzi o schody wewnętrzne, są schody na beton. Betonowe elementy świetnie korespondują z drewnianymi, czyniąc przestrzeń ponadczasową. Zawsze nadają elegancji, klasy. Dodatkowo schody na beton są solidne i bezpieczne.

SCHODY PÓŁKOWE

Schody półkowe to ciekawy wybór do nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych. Są to jednak wymagające schody, dlatego nie będą pasować do każdej ściany. Profesjonaliści pobiorą wszystkie niezbędne wymiary i oszacują, czy schody tego typu można zastosować w konkretnym wnętrzu.

OBSZAR DZIAŁANIA – WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE – ŻORY

Osoby, które chcą cieszyć się pięknymi schodami w swoich wnętrzach, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dotychczasowe realizacje są dla nas najlepszą możliwą wizytówką. Dbamy o to, aby schody były nie tylko funkcjonalne i stylowe, ale przede wszystkim praktyczne i bezpieczne. Działamy na terenie województwa śląskiego, m.in. w Żorach.

OPINIE KLIENTÓW O NASZYCH SCHODACH

„Bezproblemowa, szybka, czysta realizacja usługi w bardzo atrakcyjnej cenie. Jestem zadowolony z wykonania schodów – są to wysokiej jakości schody drewniane – i polecam w stu procentach.” – Jan

„Bardzo dobre jakościowo schody drewniane, które cechują się wspaniałą estetyką. Polecam każdemu, kto chce mieć gwarancję wysokiej jakości usług i profesjonalizmu.” – Michał

„Z całą pewnością mogę polecić tę firmę. Zamówiłam nowoczesne schody dywanowe do swojego domu i jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania. Dodatkowym plusem jest wysokiej klasy montaż i fachowe doradztwo.” – Sabina