fbpx

WYJĄTKOWE SCHODY W PSZCZYNIE

Nasza firma zrzesza specjalistów, którzy od lat wykonują luksusowe, nowoczesne schody na zamówienie. Realizujemy nawet skomplikowane zlecenia, dzięki wiedzy i doświadczeniu. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, z profesjonalizmem, dbając o najmniejszy szczegół i zadowolenie Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami, które znajdują się w galerii. Proponujemy wewnętrzne schody drewniane do domów i mieszkań o różnorodnej powierzchni. Są estetyczne, zgodne z normami bezpieczeństwa, dopasowane do danego pomieszczenia.

JAKIE NOWOCZESNE SCHODY OFERUJEMY?

SCHODY DYWANOWE / SCHODY DREWNIANE DYWANOWE

Schody dywanowe to popularny wybór do nowoczesnych oraz klasycznych przestrzeni. Cieszą się zainteresowaniem szczególnie wśród wielbicieli modnych wnętrz. Schody drewniane znakomicie komponują się z praktycznie każdą aranżacją, dlatego są uniwersalne. Cechą charakterystyczną schodów drewnianych dywanowych jest brak tzw. policzków, czyli belek nośnych lub płyt. Nazwa schodów dywanowych wzięła się stąd, iż stopnie i podstopnie, które pełnią rolę konstrukcyjną, wyglądają niczym dywan na niewidocznych stopniach.

SCHODY POLICZKOWE

Schody policzkowe o stabilnej konstrukcji to synonim bezpieczeństwa. Drewniane stopnie zostają umieszczone w policzkach nośnych. Dobrany zostaje odpowiedni gatunek drewna. Policzkowe schody pięknie wyglądają w danej aranżacji, a jednocześnie są bardzo praktyczne. Sprawdzą się nawet w małej przestrzeni ze względu na to, że zajmują niewiele miejsca.

SCHODY NA BETON

Schody na beton idealnie komponują się z drewnianymi elementami. Decydując się na tego typu schody wewnętrzne, można mieć pewność, że wniosą mnóstwo klasy i elegancji. Drewniane schody na beton są bezpieczne i solidne, co jest ich najważniejszą zaletą.

SCHODY PÓŁKOWE

Półkowe schody cechują się nowoczesnym minimalizmem. Pojedyncze stopnie wyglądają jakby wyrastały ze ściany nośnej. Nie są wspierane od dołu, nie ma także żadnej konstrukcji, która zajmowałaby miejsce. Przestrzeń między stopniami jest wolna.

OBSZAR DZIAŁANIA – WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE – PSZCZYNA

Zajmujemy się wykonywaniem nowoczesnych schodów w kompleksowy sposób. Wszystkie nasze realizacje są estetyczne, trwałe, wykonane z dbałością o szczegóły. Realizując zlecenia, uwzględniamy przede wszystkim potrzeby Klienta. Oferujemy luksusowe schody w wielu wariantach do wyboru. Dysponujemy innowacyjnym sprzętem, a nasz zespół to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem. Obszarem naszego działania jest województwo śląskie, m.in. Pszczyna.

OPINIE KLIENTÓW O NASZYCH SCHODACH

„Firma JURREX jest jak najbardziej godna polecenia. Miałem okazję współpracować z wieloma ekipami z uwagi na remont mieszkania, ale tylko tutaj mogłem liczyć na fachowe doradztwo, terminowość i profesjonalizm. Ogromnym atutem jest słowność i troska o klienta. Polecam!” – Sylwek

„Polecam firmę wszystkim tym, którzy poszukują profesjonalnego wsparcia i doradztwa w zakresie schodów do domów i mieszkań. Specjaliści naprawdę znają się na rzeczy. Dziękuję i polecam!” – Anna

„Rzetelni doradcy, duży wybór nowoczesnych, sprawdzonych rozwiązań, przemiła obsługa i najważniejsze – wymarzone schody w dwupiętrowym mieszkaniu. Gorąco polecam!” – Katarzyna