fbpx

WYJĄTKOWE SCHODY W MIKOŁOWIE

Proponujemy wykonanie schodów na indywidualne zamówienie dla wymagających Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, uwzględniając przede wszystkim potrzeby domowników. Wykonane przez nas dotychczasowe realizacje to najlepsza możliwa wizytówka. Wewnętrzne schody są estetyczne, wyjątkowe, zgodne z normami bezpieczeństwa, a jednocześnie idealnie wpisujące się w daną aranżację. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług!

JAKIE SCHODY OFERUJEMY?

SCHODY DYWANOWE / SCHODY DREWNIANE DYWANOWE

Schody dywanowe cieszą się ogromną popularnością. Bardzo często są wybierane przez miłośników stylowych, modnych wnętrz. Ich znakiem rozpoznawczym jest brak tzw. policzków, czyli płyt lub belek nośnych. Nazwa schodów drewnianych dywanowych wzięła się stąd, że stopnie i podstopnie pełniące rolę konstrukcyjną wyglądają jak dywan znajdujący się na niewidocznych stopniach. Schody dywanowe są delikatne, a zarazem stabilne.

SCHODY POLICZKOWE

Schody policzkowe gwarantują maksymalne bezpieczeństwo ze względu na stabilną konstrukcję. Drewniane stopnie są umieszczone w policzkach nośnych. Ze względu na to, że dobiera się odpowiedni gatunek drewna, policzkowe schody bez trudu można wkomponować w posiadaną aranżację. Są wspaniałą dekoracją pomieszczenia, zajmują niewiele miejsca.

SCHODY NA BETON

Częstym wyborem do wnętrz są schody na beton. Betonowe elementy w duecie z drewnem świetnie współgrają z wnętrzami, które wyróżniają się nowoczesnością i elegancją jednocześnie. Drewniane schody na beton są trwałe i bezpieczne, co jest ogromnym atutem.

SCHODY PÓŁKOWE

Konstrukcja schodów półkowych jest bardzo minimalistyczna. Pojedyncze stopnie wyglądają jakby wyrastały ze ściany. Nic nie wspiera ich od dołu, nie ma również konstrukcji, która zajmowałaby miejsce. Schody półkowe mocuje się do ściany nośnej. Jest to tylko stopień, a przestrzeń pomiędzy stopniami jest wolna. Schody półkowe wyglądają jakby stopnie były wiszące w powietrzu.

OBSZAR DZIAŁANIA – MIKOŁÓW

Oferujemy wykonanie schodów na zamówienie w kompleksowy sposób. Każde stworzone przez nas schody są unikatowe. Uwzględniamy potrzeby i gust Klienta. Proponujemy luksusowe, nowoczesne schody w rozmaitych wariantach. Posiadamy niezbędne, wieloletnie doświadczenie i grono zaufanych Klientów. Dbamy o środowisko naturalne, korzystamy z innowacyjnych technologii. Obszarem naszego działania jest województwo śląskie, m.in. Mikołów.

Opinie klientów

„Profesjonalna obsługa, idealna jakość wykończeń. Schody drewniane wykonane dokładnie tak, jak chciałem, zgodnie z projektem. Dodatkowym atutem jest doradztwo.”  – Krzysztof

„Pełen profesjonalizm i doświadczenie. Firma to prawdziwy zespół mistrzów w swoim fachu. Wiedzą, co robią. Jestem zadowolony w stu procentach, nic dodać, nic ująć.” – Kamil

„Pełen profesjonalizm, usługi na najwyższym poziomie. Obsługa bardzo uprzejma i pomocna, chętnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości, doradza, odpowiada na każde pytanie. Współpraca z firmą JURREX to czysta przyjemność, jestem zadowolona ze schodów drewnianych.” – Joanna