fbpx

Wyjątkowe schody w Rybniku

Zajmujemy się projektowaniem oraz montowaniem schodów drewnianych, dywanowych, policzkowych, półkowych, na beton. To, co nas wyróżnia, to kompleksowe podejście i dbałość o każdy najmniejszy detal. Realizujemy usługi, podchodząc indywidualnie do zleceń, uwzględniając przede wszystkim potrzeby Klientów. Wykonywane przez nas schody drewniane, na beton, policzkowe, dywanowe wyróżniają się ponadprzeciętną estetyką, funkcjonalnością i wspaniałym designem. Warto zapoznać się z pełną ofertą schodów i zdjęciami dotychczasowych realizacji.

Jakie schody oferujemy?

schody dywanowe / schody drewniane dywanowe

Schody dywanowe to bardzo częsty wybór wymagających klientów. Ich znakiem rozpoznawczym jest stylowy minimalizm. W przypadku schodów drewnianych dywanowych nie stosuje się policzków, lecz stopnice i podstopnice tej samej grubości. Do wykonania tego typu schodów niezbędne jest doświadczenie oraz fachowa wiedza inżynierska. Specjalista musi również posiadać umiejętności konstrukcyjne. Wykonane przez nas schody drewniane to gwarancja zadowolenia.

schody policzkowe

Uniwersalnym rozwiązaniem są schody policzkowe. Ich charakterystyczną cechą jest solidna konstrukcja drewniana. Stopnie są umieszczone w belkach o grubości 4 cm lub policzkach nośnych. Atutem jest to, że schody policzkowe można wykonać w stylu nowoczesnym lub klasycznym.

schody na beton

Solidne schody na beton to dobry wybór. Świetnie zaprezentują się w dosłownie każdej przestrzeni, czyniąc ją elegancką, stylową i komfortową. Dobrze prezentują się w połączeniu ze szklanymi elementami.

schody półkowe

Schody półkowe wyglądają bardzo intrygująco. Nie będą jednak pasować do każdej ściany, stąd niezbędna jest pomoc fachowców, którzy pobiorą wszelkie istotne wymiary.

Obszar działania – województwo śląskie – Rybnik

Działamy na terenie województwa śląskiego, m.in. w Rybniku, oferując przepiękne, bezpieczne, funkcjonalne schody. Wierzymy, że każdy wybierze rozwiązanie skrojone na miarę oczekiwań. W razie potrzeby służymy fachową poradą na każdym etapie realizacji. Proponujemy nowoczesne schody, klasyczne schody do każdego typu wnętrza.

Opinie klientów o naszych schodach

„Przepiękne realizacje i ogromny wybór schodów. Trudno było dokonać ostatecznego wyboru, bo… wszystkie mi się podobały! Montaż przebiegł szybko i sprawnie, a efekt jest zadziwiający. Serdecznie polecam.” – Renata

„Firma wykonała dla nas przepiękne schody drewniane. Prezentują się naprawdę świetnie – szczególnie w słoneczne dni. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni czasem, w którym całe zlecenie zostało zrealizowane. Wszystko odbyło się szybko bez negatywnego wpływu na jakość. Polecam!” – Agata

„Firma jak najbardziej w porządku. Świetny, bezproblemowy kontakt, bardzo dobry stosunek ceny do jakości.” – Adam