fbpx

WYJĄTKOWE SCHODY W ZABRZU

Posiadamy długoletnie doświadczenie, jeśli chodzi o kompleksowe wykonywanie schodów na zamówienie. Podejmujemy się nawet skomplikowanych zleceń. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie Klientów. To im mają służyć nasze nowoczesne schody drewniane. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, planując najmniejszy szczegół. Zachęcamy do sprawdzenia naszej galerii i obejrzenia wykonanych przez nas schodów.

JAKIE SCHODY OFERUJEMY?

SCHODY DYWANOWE / SCHODY DREWNIANE DYWANOWE

Popularnym wyborem są schody dywanowe. Sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych przestrzeniach. Schody dywanowe zachwycą szczególnie miłośników modnych wnętrz. Ich uniwersalny charakter sprawia, że dobrze komponują się z każdą przestrzenią. Cechą charakterystyczną schodów dywanowych jest brak tzw. policzków – belek nośnych bądź płyt. Drewniane schody dywanowe są stabilne, a jednocześnie ich konstrukcja prezentuje się lekko.

SCHODY POLICZKOWE

Ogromnym atutem schodów policzkowych jest przede wszystkim wysoce stabilna konstrukcja. Stopnie są umieszczone w policzkach nośnych. Ze względu na odpowiedni dobór gatunku drewna, można cieszyć się schodami idealnie dopasowanymi do posiadanej aranżacji. Schody policzkowezajmują niewiele miejsca, więc dobrze sprawdzą się w małych pokojach.

SCHODY NA BETON

Schody na beton przepięknie wyglądają w duecie z drewnianymi elementami. Te schody wewnętrzne wyglądają nowocześnie, a jednocześnie solidnie. Schody na beton są trwałe i bezpieczne, co jest ich ogromnym atutem.

SCHODY PÓŁKOWE

Schody półkowe wyróżniają się minimalistycznym designem. Pojedyncze stopnie wyglądają jakby były zawieszone w powietrzu. To lekka konstrukcja, która jest idealnym wyborem do nowoczesnych przestrzeni. Półkowe schody mocuje się do ściany nośnej.

OBSZAR DZIAŁANIA – ZABRZE

Oferujemy wysokiej jakości nowoczesne schody. Zajmujemy się ich wykonaniem w kompleksowy sposób. Każda z naszych realizacji jest estetyczna i unikatowa. Realizując zlecenia, dbamy o potrzeby naszych klientów. Schody dostępne są w wielu wariantach do wyboru, dlatego nie trzeba decydować się na żadne kompromisy. Obszarem naszego działania jest województwo śląskie, m.in. Zabrze. Więcej informacji udzieli nasze biuro obsługi klienta.

OPINIE KLIENTÓW

„Firma JURREX wykonała dla mnie schody półkowe. Zależało mi na nowoczesnym, lekkim efekcie. Rezultat przerósł moje oczekiwania. Gdy zajdzie taka potrzeba, z pewnością jeszcze skorzystam z usług!” – Ewelina

„Doskonałe podejście do klienta! To fachowcy, którzy zawsze chętnie udzielą profesjonalnej porady. Schody służą nam już wiele lat bez zarzutów!” – Jakub

„Na uwagę zasługuje przede wszystkim doskonała obsługa klienta. Firma stawia na jego oczekiwania, co dla mnie jest niezwykle istotne. Cała współpraca przebiegała w miłej atmosferze, a wykonanie schodów drewnianych jest idealne.” – Robert