fbpx

WYJĄTKOWE SCHODY W KATOWICACH

Oferujemy wykonanie schodów pod wymiar na indywidualne zlecenie. Do każdej usługi podchodzimy z należytym profesjonalizmem, dokładając wszelkich starań, aby schody spełniły oczekiwania Klienta. Schody naszej produkcji są unikatowe, piękne, zgodne z normami bezpieczeństwa i dopasowane do danego mieszkania czy domu. Do wyboru jest szeroka gama produktów, dlatego każdy wybierze coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zdjęciami naszych realizacji schodów. Mogą posłużyć jako inspiracja.

JAKIE SCHODY OFERUJEMY?

SCHODY DYWANOWE / SCHODY DREWNIANE DYWANOWE

Tego typu schody drewniane wyróżniają się stylowym minimalizmem. W tym przypadku nie stosuje się policzków, lecz wyłącznie stopnice i podstopnice tej samej grubości. Aby wykonać odpowiednie schody dywanowe, niezbędne jest ogromne doświadczenie inżynierskie oraz niezwykłe umiejętności konstrukcyjne. Nasi specjaliści wykonają schody drewniane dywanowe, które będą ozdobą wnętrz. Bardzo ważna jest współpraca z zaufanymi fachowcami, gdyż schody dywanowe są wymagające.

SCHODY POLICZKOWE

Klasycznym, ponadczasowym rozwiązaniem są schody policzkowe, które wyróżniają się solidną konstrukcją drewnianą. Stopnie są umieszczone w policzkach nośnych bądź belkach o grubości 4 cm. Schody można wykonać zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Starannie dobieramy odpowiedni gatunek drewna, kolor i wykończenie, aby schody doskonale pasowały do wnętrza.

SCHODY NA BETON

Schody na beton to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego, kto chce postawić w swoim domu schody wewnętrzne. Betonowe oraz drewniane elementy wspaniale komponują się w każdej przestrzeni. Dodają elegancji, nowoczesności, są trwałe i bezpieczne. Dobrze zaprezentują się w duecie ze szklanymi elementami. Uzupełniają wnętrza w stylu minimalistycznym, nowoczesnym, skandynawskim czy industrialnym.

SCHODY PÓŁKOWE

Ciekawym wyborem do nowoczesnych wnętrz są schody półkowe. Są to jednocześnie bardzo wymagające schody wewnętrzne, które nie będą pasować do każdej ściany. Przed ich zamontowaniem niezbędne jest pobranie wszystkich wymiarów. Idealnie prezentują się zarówno w jasnych, jak i ciemnych odcieniach.

OBSZAR DZIAŁANIA – WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE – KATOWICE

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wyjątkowych schodów. Jesteśmy przekonani, że każdy wybierze dla siebie idealne rozwiązania, które będą bezpieczne, stylowe i wysoce praktyczne. Nasi Klienci mogą wybierać spośród wielu rodzajów schodów – zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Działamy na terenie województwa śląskiego, m.in. w Katowicach.

OPINIE KLIENTÓW O NASZYCH SCHODACH

„Długo szukałem firmy, która spełniłaby moje wysokie wymagania dotyczące schodów w dwupiętrowym mieszkaniu. Firma JURREX nie tylko zaprojektowała, ale także wykonała dla mnie schody półkowe z najwyższą starannością. Polecam w stu procentach!” – Robert

„Bardzo profesjonalna firma, która dodatkowo gwarantuje konkurencyjne ceny. Dotrzymuje ustalonych terminów, co nie jest niestety standardem wśród fachowców. Bez problemu specjaliści wykonali dokładnie takie schody, jakie chciałam. Monter przyłożył się do solidnego wykonania. Firma warta polecenia.” – Beata

„Bardzo mili, życzliwi wykonawcy z ogromnym doświadczeniem. Oprócz profesjonalnie wykonanej pracy można liczyć na fachowe rady. Uzyskana pomoc była bezcenna, a schody dokładnie takie, jak chcieliśmy.” – Katarzyna