fbpx

O FIRMIE

Schody Jurrex

Już od wielu lat specjalizujemy się w wyrobie schodów drewnianych różnego rodzaju. Jako doświadczony producent jesteśmy w stanie dostarczyć Twoim wnętrzom niepowtarzalnych rozwiązań konstrukcyjnych, zarówno pod względem trwałości, jak i innowacyjnej formy. Bogate doświadczenie zebrane na przestrzeni lat spowodowało, iż naszym reprezentacyjnym wyrobem stały się SCHODY DYWANOWE.

Indywidualne
podejście

Dom to nieporównywalne miejsce, jedyne w swoim rodzaju. Twój dom zasługuje na najlepsze. Właśnie takim przeświadczeniem kierujemy się podczas tworzenia schodów. To one mają oddawać charakter Twojego wymarzonego M.

Bogata
oferta

Co dom, to obyczaj. W naszej ofercie znajdziesz co prawda schody drewniane, ale o różnych formach i konstrukcjach, np. schody dywanowe (nasz flagowy produkt), policzkowe czy gięte. Wybierz takie, jakie chcesz.

Atrakcyjne
ceny

Wychodzimy z założenia, że dobre nie musi oznaczać drogie. Pragniemy, by każdy miał przyjemność z użytkowania naszych schodów, dlatego proponujemy bardzo konkurencyjne ceny tych produktów.

Nie jesteśmy zależni od innych. Dysponujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, co umożliwia nam pełną kontrolę nad procesem produkcji schodów dla Twojego domu. Pełna świadomość produktu? Owszem!

Kompleksowość to nasza cecha wrodzona

U nas załatwisz wszystko, co związane z pojawieniem się nowych schodów w Twoim domu. Zapewniamy kompleksową obsługę – od dokonania pomiaru, przez przygotowanie wizualizacji w 3D, po profesjonalny montaż na terenie wielu miast Śląska.

Bezpłatna wycena online

Wyceń schody za darmo