fbpx

SCHODY GIĘTE

Oryginane rozwiązanie

Schody gięte to bardzo oryginalne rozwiązanie konstrukcyjne – od razu rzucają się w oczy! Wyglądem są zbliżone do schodów zabiegowych, mimo iż w założeniu stanowią schody policzkowe. Schody gięte, innymi słowy schody wstęgowe, można zawsze zaprojektować tak, by idealnie wpisały się w założenia projektowe.

Nasze realizacje schodów giętych

Nie ufaj tylko naszym słowom – zobacz, jak to wygląda w praktyce. Przedstawiamy Ci przykładowe realizacje schodów giętych dla dotychczasowych klientów. Sprawdź, czy nasze wyroby Ci odpowiadają, a jeśli tak – zapraszamy do współpracy!

Dlaczego warto postawić na nasze schody gięte?

01.

Żaden inny rodzaj schodów nie stanowi sam w sobie takiego połączenia dekoracji i funkcjonalności w jednym. Schody gięte są po prostu zachwycające!

02.

Do produkcji schodów półkowych możemy wykorzystać wiele gatunków drewna. Najczęściej wybieranym drzewem na schody drewniane gięte jest jesion, buk, czereśnia, dąb oraz iroko.

03.

Korzystamy z doskonałych jakościowo materiałów. Masz pewność, że otrzymujesz trwały i sprawdzony produkt.

04.

Konstrukcja schodów giętych wymaga sporego doświadczenia i ponadprzeciętnych umiejętności (które mamy). To sprawia, że są wyjątkowe!

05.

Ich podstawową zaletą jest bardzo dobre wykorzystanie przestrzeni. Znakomicie komponują się w przestronnych wnętrzach z klatką schodową otwartą na salon.

06.

Możesz je dopasować do wnętrz o różnym stylu. W pomieszczeniach w stylu barokowym świetnie zaprezentują się klasyczne schody z dekoracyjnymi balustradami, natomiast do minimalistycznych wnętrz najbardziej pasują proste schody policzkowe.

Obsługujemy klientów z Katowic, Chorzowa, Gliwic, Bytomia, Rybnika, Żor, jak i całego Śląska. Zapraszamy serdecznie!

Schody gięte dla niebanalnych wnętrz

Wybierz nasze schody gięte i ciesz się nimi przez wiele lat.